Vacucoil

VacuCoil, 10 ton’a kadar olan dilimlenmiş şerit, rulo, bobinler, diskler ve makaralar için olan vakumlu kaldırıcımızdır. Tercihen çelikten, alüminyumdan veya plastikten üretilen vakumlu plakalar ile donanımlı olarak bu vakumlu kaldırıcılar çok sayıda ilave donanım ile donatılabilir.

Eğer ağır bobinler, bölünmüş şerit halkaları veya kağıt ruloları taşıyorsanız, kaldırma cihazınızın gücüne her zaman güvenebilmeniz gerekir. 

VacuCoil VC

VacuCoil VC serisinin sofistike vakum teknolojisi, güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve maksimum esnekliği en üst düzeyde sunuyor. İhtiyaca göre her bir kaldırma tertibatı çelik, alüminyum veya plastik vantuzlarla donatılabilir. Yüksek performanslı vakum jeneratörü, 10 tona kadar olan yüklerde güvenli çalışma vakum seviyesini garanti eder.

Vakum odacığı izleme, vakum odalarının otomatik kontrolü, uzun mesafelerde taşıma için alttan kavram aparatı gibi aksesuarlar sayesinde VacuCoil kaldırma sistemleri uygulamaya özel gereksinimlere mükemmel uyum sağlarlar. Verilerin değişimi gözlenerek yüksek çalışma ve proses güvenliği sağlanır.

Robotlarda veya doğrusal eksenlerde bobin emiş plakalarının flanş montajı hakkındaki yenilikçi sistem çözümleri ile ilgili bizden bilgi alabilirsiniz:

İdeal kullanım alanları:

  • Rulo veya dilimlenmiş şeritlerin istiflenmesinde
  • Rulo veya şeritlerin boşaltılması ve yüklenmesinde
  • Kağıt endüstrilerinde otomatik depolamada
  • Robotik ve lineer eksenler için sistem çözümlerinde

VacuCoil VC-90

VacuCoil VC-90 modeli 5000 kg’a kadar olan dilimli şeritlerin yerleştirilmesinde ve taşınmasında büyük kolaylık sağlar. Yapmanız gereken sadece cihazı taşınacak olan şerite yerleştirmek, vakumlamak ve çevirmek.

VacuCoil VC-90 serisindeki döner işletme, elektrikli veya hidrolik lineer düzenek sayesinde size saatlerce sınırsız bir şekilde çalışma imkanı sunar. Kullanım kolu üzerindeki butonlar size son derece kolay bir kullanım sağlayacaktır.

İdeal kullanım alanları:

  • Ruloların ve dilimlenmiş şeritlerin istiflenmesinde
  • Ruloların ve dilimlenmiş şeritlerin yerleştirilmesi yada boşaltılmasında
  • CNC Makinelerin beslenmesinde