Vakumlu Kaldırma Sistemleri

FEZER Vakumlu Kaldırma Cihazları, kaldırılıp taşınabilen hemen hemen tüm ürünlerde çalışabilmektedir. En küçük ağırlıktan 40 ton ağırlığına kadar farklı ürün ve ağırlıklara uygun modellerimiz bulunmaktadır.

VacuBoy

2000 kg’a kadar olan sık levhalarda, yekpare plaka şeklindeki işleme parçalarının yatay taşınması, döndürülmesi veya çevrilmesi için kullanılan vakumlu kaldırıcımızdır. Bu vakumlu kaldırıcılar malzemeyi korur, etkilidir, ergonomiktir ve son derece güvenlidir. Manuel olarak kumanda edilebilen vakumlu kaldırıcıların ana şalter denetimi vakumlu kaldırıcıları alanındaki güvenlik için bir yeniliktir.

VacuBoyMini

500 kg’a kadar hafif yükleriniz için kompakt tasarımı ve kendisinin düşük ağırlığı ile stabil yükler için ideal olan modelimizdir.

VacuBoyAkku

Elektrik bağlantısından bağımsız bir şekilde çalışmaktadır. Güç kaynağı değiştirilebilir aküler üzerinden sağlanarak elektrik bağlantısının olmadığı her noktada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vakum kontrollü motor şalteri, cihazın üzerinde yer alan akülerin hem ömrünü hem de çalışma suresinin uzamasını sağlar.

VacuBoyVario

Taşınacak malzemelerinizi ister yatay ister dikey bir pozisyonda transfer edebilirsiniz. Vantuzlar üzerine direk monte edilmiş açılıp kapanabilir el ventili sayesinde vantuzlarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Vantuzların asılı olduğu çelik halatlar vasıtasıyla VacuBoyVario çok yönlü kullanım olanakları sunmaktadır.

VacuGiant

40 ton’a kadar olan ağırlıklarda yük kaldırma cihazı olarak tanımlıyoruz, aşırı talepler için gerçek vakumlu kaldırıcı dev.

VacuCoil

10 ton’a kadar olan dilimlenmiş şerit, rulo, bobinler, diskler ve makaralar için olan vakumlu kaldırıcımızdır. Tercihen çelikten, alüminyumdan veya plastikten üretilen vakumlu plakalar ile donanımlı olarak bu vakumlu kaldırıcılar çok sayıda ilave donanım ile donatılabilir.

VacuWood

1000 kg’a kadar olan kalas ve her tür ahşap malzemeyi hareket ettirir. Gerektiğinde özel vakumlu kavrayıcılarla donatılır ve çok sayıda opsiyon sunar.

VacuPoro

2000 kg’a kadar hava geçirgen gözenekli plakalarda kullanılır. Bu vakumlu kaldırıcıların tüm mevcut olan modelleri elektrikli vakum kumandalı kolay kullanım ve özel dayanıklılığı sayesinde iyi bir intiba bırakmaktadır.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz?

Bunların dışında tamamen ihtiyaçlarınıza özel atölye donanımları ve tamamlayıcı ürünlerimiz olan pergel vinç ve köprü vinç çözümlerimiz bulunmaktadır.

Vakumlu kaldırıcılarımız üretim, taşıma ve kaldırma yapan tüm yerlerde kullanılabilir. Ağırlıklı olarak saç levha işleyen firmaların iş yükünü büyük oranda azalttığından yüksek oranda tercih edilir.