Hortumlu Kaldırma Sistemleri

Kusursuz kaldırma ve taşıma işlemine verilebilecek en kolay cevap şüphesiz FEZER vakum hortumlu kaldırıcılar olacaktır. FEZER hortumlu kaldırıcı sizlere akıllı çözümleri, daha güvenilir, ergonomik ve çok basit kullanımla elde etmenizi sağlar.

200 kg’a kadar olan hammadde çuvallarınızı, karton kutularınızı, plakalarınızı, varillerinizi ve aklınıza gelebilecek birçok malzemenizi kolaylıkla taşımanızı sağlar. Hortumlu kaldırıcıyla asla bir ceraskal veya balansere ihtiyaç duymazsınız. Taşınacak malzemelerinizi tutma ve kaldırma proseslerini sadece vakumlama işlemi kullanarak gerçekleştirirsiniz.

FEZER hortumlu kaldırıcılar sunmuş oldukları düşük yatırım maliyeti, ekonomik anlamda yüksek derecedeki katma değeriyle, ergonomisiyle ve iş güvenliğiyle sizler için en kolay ve en güvenilir taşıma cihazları olarak ön plana çıkmaktadır.

VacuPowerlift

200 kg’a kadar olan koli, balya, parça gibi çok çeşitli ürünler için vakum hortumlu kaldırıcı, iş parçalarının sık sık ve hızlı kaldırılıp, hareket ettirildiği, taşındığı proseslerde yüksek performansla çalışır.

VacuQuicklift

40 kg’a kadar birçok parça veya kolinin çok hızlı ve pratik şekilde taşınmasını sağlar. Hortumlu kaldırıcı ile iş parçalarının tek elle taşınması ve insanın ulaşamayacağı yüksekliklere kaldırılması mümkündür.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz?

Bunların dışında tamamen ihtiyaçlarınıza özel atölye donanımları ve tamamlayıcı ürünlerimiz olan pergel vinç ve köprü vinç çözümlerimiz bulunmaktadır.

Vakumlu kaldırıcılarımız üretim, taşıma ve kaldırma yapan tüm yerlerde kullanılabilir. Ağırlıklı olarak saç levha işleyen firmaların iş yükünü büyük oranda azalttığından yüksek oranda tercih edilir.